TATRA je třetí nejstarší automobilka na světě – automobily vyrábí již téměř 120 let. Proslavená je především svým unikátním podvozkem. TATRA TRUCKS od roku 2013 pod vedením českých akcionářů a manažerů neustále roste a posiluje pozice na českém i světovém trhu.

Společnost IMPS je naším dlouholetým a spolehlivým partnerem pro dodávku technických systémů WABCO do prvovýroby nákladních automobilů TATRA určených jak pro civilní, tak i pro vojenské účely. Oceňujeme zejména přátelský a osobitý přístup při řešení našich přání a potřeb. Děkujeme za příkladnou spolupráci.

Ing. Martin Šustek, ředitel nákupu

PETROTRANS, člen holdingu UNIPETROL, patří mezi největší silniční dopravce pohonných látek v České republice. Specializuje se na cisternovou dopravu kapalných ropných produktů.

Se společností IMPS obchodujeme již více než 5 let. IMPS pro nás představuje seriózního a pevného partnera, s nímž je potěšení spolupracovat a který do našeho podnikání přináší hmatatelnou přidanou hodnotu. IMPS byla a je správná volba.

Jan Kožnar, vedoucí regionu

EMT již přes 20 let dodává na trh v devíti regionech pestrý sortiment náhradních dílů pro nákladní automobily, kamiony, autobusy a lehká užitková vozidla.

Ověřeným partnerem a solidním dodavatelem dílů v našem oboru je pro nás společnost IMPS. Jejich pracovníky řadíme mezi opravdové profesionály, ceníme si jejich odpovědného přístupu při naplňování našich požadavků, vše řeší rychle a bezpečně. Služby IMPS můžeme jenom doporučit.

Ing. Jiří Trunec, manažer odd. Nákup