foto_web

Cesta ke správné diagnóze

Diagnostika u vozidel je, dalo by se říct, velmi podobná té, kterou absolvujeme i my lidé, když nás trápí zdraví. Prostě zavoláme do servisu, najdeme s přijímacím technikem oboustranně vhodný termín a při kousku štěstí se dostaneme k samotnému procesu kontroly vozu v uspokojivém čase.

Ne každý však v tom umí, jak se říká, chodit. Komplikace nastanou kupříkladu tehdy, pokud servis, který obvykle navštěvujeme, nabízí nejbližší termín příliš pozdě a my tak bohužel musíme počítat s variantou, že své auto nemůžeme momentálně plnohodnotně používat. Jaké jsou tedy možnosti ve světě diagnostiky automobilů? Představme si je.

Sám sobě pánem

Vášeň pro vozidla a přehled o jejich technickém stavu je pro mnohé automobilové nadšence na prvním místě. Nabídka širokospektrálních diagnostických souprav je v dnešní době na vysoké úrovni a specializace na konkrétní typy vozů v dané sféře již dnes také není výjimkou. Ověřená značka Wabco-Würth je určitě správnou odpovědí, když se jedná o diagnostiku. Přednosti diagnostických souprav od WABCO-WÜRTH tkví v jednoduché struktuře menu a intuitivním ovládání, kromě toho jsou zaručeny rychlé, přesné, spolehlivé a srozumitelné výstupy a výsledky pro všechny známé značky automobilů. Slovy samotného CEO Wabco-Würth F. Bartsche: cílem firmy je, aby se diagnostika stala jednoduchou, jasnou a efektivní technologickou pomocí pro lidi, kteří nadšeně uvedli své podnikání do pohybu.

Profesionálové profesionálům

Máte servis a chcete, aby byl výjimečný? Být profesionálem v diagnostice motorových vozidel je pro každé servisní středisko jistojistě výhodou – vlastnit moderní špičkové technologie je vizitkou toho, že vám záleží na odpovědném přístupu k servisním úkonům, a také tím vysíláte pozitivní signál směrem k vašim zákazníkům: ano, my diagnostiku používáme. Wabco-Würth poskytuje několik různých druhů diagnostických souprav, od základních až po komplexní, které mohou být přizpůsobeny specifickým požadavkům vaší dílny. Společnost IMPS, divize náhradní díly Brno, do svého produktového portfolia dlouhodobě řadí i multiznačkové diagnostické soupravy Wabco-Würth, dbajíc na to, aby každý zákazník získal přesně takové řešení, které opravdu potřebuje a využije.

Krok za krokem

V případě, že uvažujete nad nákupem diagnostické soupravy, obraťte se s důvěrou na nás, na IMPS Brno. Na trhu diagnostických souprav a komponentů pro užitková vozidla se jako autorizovaný distributor WABCO pohybujeme již více než 20 let. Rádi Vám poradíme a poskytneme Vám i odpovídající odborné a certifikované školení, se kterým se Vy i Vaši zaměstnanci snadno stanete skutečnými profesionály nejenom v oblasti diagnostiky.